Bizden Haberler

 • E-Bülten, Kasım 2016

  E-Bülten, Kasım 2016

  Dünyanın en küçük Lazer Güvenlik Tarayıcısı, Halat Tamburlarında Sorunsuz Limit Switchler ve Yatay Paketleme Makinelerinizin Vazgeçilmezi ; Slip Ring !
 • E-Bülten, Eylül 2016

  E-Bülten, Eylül 2016

  Kurban bayramınızı tebrik ederiz ve iyi tatiller dileriz.. Slip Rings alanında ki tüm uygulamalara özel çözümler sunmaktayız. Ravioli, Mercotac, Moflon ve LTN gibi güçlü sliprings üretici firmalarının ürünlerinin satışını yapmaktayız...
 • E-Bülten, Nisan 2016

  E-Bülten, Nisan 2016

  Slip Rings alanında ki tüm uygulamalara özel çözümler sunmaktayız. Ravioli, Mercotac, Moflon ve LTN gibi güçlü sliprings üretici firmalarının ürünlerinin satışını yapmaktayız.
 • E-Bülten, Ocak 2016

  E-Bülten, Ocak 2016

  Sektörde ki tecrübesinin 36. yılında sizlere yeni bir hizmet daha sunuyoruz. Sizlere aylık şirketimiz, sektörümüz, yeni ürünlerimiz ve teknik bilgileri hakkında haberler ve diğer ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz bilgilendirmelere yer veriyoruz.
 • E-bülten 2018 bilgilendirme

  E-bülten 2018 bilgilendirme

 • E-bülten Ekim 2018

  E-bülten Ekim 2018

  Hokuyo Genel bilgilendirme.
 • Ravioli SPA Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Ravioli SPA Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Ravioli SPA ile yapılan distribütörlük anlaşması için Milano kentinde imzalar atıldı. İmaj Teknik olarak sizlere Türkiye pazarında tüm Ravioli ürünlerini sağlamaktayız. (2011)
 • Mercotac Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Mercotac Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Mercotac ve İmaj Teknik arasında döner konnektör ürünlerinin Türkiye, Orta Doğu ve yakın komşu ülkelerde satış temsilciği için distribütörlük anlaşması imzalandı. (2007)
 • Hokuyo Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Hokuyo Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Hokuyo ve İmaj Teknik arasında 2006'da distribütörlük anlaşması imzalandı ve Türkiye satış pazarında tüm ihtiyaçları karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. (2006)
 • Tri-Tronics Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Tri-Tronics Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  ABD'de kurulan Tri-Tronics endüstriyel paketleme ve etiketleme uygulamalarında fotoelektrik sensörleri, optik enkoder, aynı zamanda, asansör kapı kenar korumaları ve döner konnektörler tasarlayıp, üretmekte olup, Türkiye satışı...(2009)
 • Moflon Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Moflon Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  ​2014 Yılından itibaren Moflon Türkiye distribütörlüğünü İmaj Teknik olarak üstlenmiş olup tüm ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. (2014)
 • EOCR Schneider Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  EOCR Schneider Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Samhwa EOCR is the largest motor protection relay manufacturing Company in Korea, which founded in 1981. (2008)
 • Delcon Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Delcon Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Tüm dünya da çok geniş bir distribütörlük ağı oluşturmayı hedefleyen Delcon ile 2015 yılında İmaj Teknik olarak Türkiye resmi distribütörlük anlaşması imzalamış bulunmaktayız. (2015)
 • Bulk-Pro Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Bulk-Pro Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  2013 Yılında Türkiye distribütörü olarak anlaşma sağlayıp, Bulk-Pro ürünlerini Türkiye satışını gerçekleştirmekteyiz. (2013)
 • Marathon Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Marathon Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Marathon Special Products, terminal blokların ve elektriksel sistemlerin devre korumasını ve ara bağlantısını sağlayan sigorta tutucuların tasarımında ve satışında faalyet gösteren bir üretici firmadır. (2009)
 • Nippon GT Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Nippon GT Türkiye Distribütörü İmaj Teknik

  Üretim tesisleri Japonya'da ve Çin'de olup, Nippon GT kurumu dünyaya en iyi ürünleri sunmaktadır. Nippon GT Türkiye distribütörü İmaj Teknik..... (2008)

Dergi Yazılarımız

Sliprings Dijital Katalog

Ürün kataloğumuzu indirmek için tıklayın

Dijital Katalog

Ürün kataloğumuzu indirmek için tıklayın

Mail Listesi

Gelişmelerden haberdar olmak için.

Fotoğraf Galerileri

UAM-05LP-T301

UAM-05LP-T301Kompakt, hafif ve kullanımı kolay, alçak montajlı AGV uygulamalarından dikey montajlı erişim korumalarına kadar, kompakt yapısı değişik uygulamalara uyumlu lazer güvenlik tarayıcıdır.

MC330

MC330MC330 slip ringler, kapsül stilli, standart, satışa hazır, OD 22mm * L 33mm boyutlarında sıkı ve küçüktürler. Renk kodlu çıkış kabloları hem statörde hem de basitleştirilmiş elektrik bağlantıları için rotorda kullanılır.

Kollu Bant Kayma Şalterleri

Kollu Bant Kayma ŞalterleriAni hareket mekanizması, direkt açılış Kontak Durumu: 2NC+2NO Standart Alüminyum gövde 2 kablo çıkışlı (Paslanmaz metal rekorlu) IP 66 Korumalı (Toz ve su geçirmez)

UAM-02LP-T302

UAM-02LP-T302Kompakt, hafif ve kullanımı kolay, alçak montajlı AGV uygulamalarından dikey montajlı erişim korumalarına kadar, kompakt yapısı değişik uygulamalara uyumlu lazer güvenlik tarayıcıdır.

Mercotac 430 - 4 İletken 2x4A & 2x30A

Mercotac 430 - 4 İletken 2x4A & 2x30AMercotac Model 430 Sliprings, 4 İletken 2x4 - 2x30 Amper olup fırçasız iletim teknolojisi, bakım gerektirmeyen yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Mercotac 205 - 2 İletken 4A

Mercotac 205 - 2 İletken 4AMercotac Model 205, 2 İletken 4 Amper bir slip ring olup ek olarak Model 205-SS, Model 205-L, Model 205-LS, Model 205-H, Model 205-HS ürünleri ve Model 591, Model 592, Model 594, Model 595 aksesuarları içermektedir.

MT012

MT012MT012 serisi standart, satışa hazır ürünlerdir, renk kodlu çıkış kabloları hem statörde hem de basitleştirilmiş elektrik bağlantıları için rotorda kullanılır.

İpli Acil Durdurma Şalterleri

İpli Acil Durdurma ŞalterleriNSR 22-PR tip acil durdurma şalteri Alüminyumdan yapılmış mahfazalar ile uzun yıllar boyunca güvenilir hizmet sunma garantisi verir. IP 66 korumalıdır.

T 154, T 204 Tek Kutuplu DC Kontaktör

T 154, T 204 Tek Kutuplu DC KontaktörTECNO 4 Serisi güçlü olmasının yanında kompakt bir yapıya sahiptir. Direkt akım kullanılan malzeme taşıma ve kaldırma alanlarına uygun olarak üretilmiş ideal bir üründür.

SmartDot Lazer Sensör

SmartDot Lazer SensörTri-Tronics'in SMARTEYE® SmartDot® Lazer Sensör, uzun mesafelerde hassas küçük parça saptaması için tasarlanmıştır.