Değerli İş Ortaklarımız;

 Şirketimiz sektörde ki tecrübesinin 36. yılında sizlere yeni bir hizmet daha sunmayı planlamaktadır. Yapacağımız e-bülten çalışmasında sizlere aylık şirketimiz, sektörümüz, yeni ürünlerimiz ve teknik bilgileri hakkında haberler ve diğer ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz bilgilendirmelere yer vereceğiz.

İmaj Teknik Elektrik Ltd. Şti. 1980 yılında İstanbul'da Karaköy Şair Ziya Paşa Yokuşunda kuruldu.
1990 yılından beri Karaköy Bankalar Caddesi'nde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Şirketimiz Elektrik, Otomasyon ve Elektronik malzemelerinin Alım-Satım , İthalat-İhracat ve İmalatını yapmaktadır. Sürekli güncellenen web sitemizle bizi ve tüm ürünlerimize ait bilgilere ulaşabilir yeni çıkan ürünleri , kampanyaları da takip edebilirsiniz.   

İmaj Teknik on altı yabancı firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız ve bununla beraber uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz bir çok işletmelere tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz. Satışını yaptığımız ürün grupları; sensör çeşitleri, robot uygulama ürünleri, slip rings, motor kontrol sistemleri, devre kesiciler, röleler, iletim sistemleri, güvenlik uygulamaları, sürücü çeşitleri, pnömatik hidrolik ekipmanlar, zamanlayıcılar ve bunun gibi bir çok ürün gruplarının satışını gerçekleştirmekteyiz.
Faaliyet alanımızda sektörler ise , Askeri Savunma Sanayi, Havacılık Sanayi, Demir Çelik Üretim Tesisleri , Elektrik – Enerji Üretim Santralleri , Ambalaj Paketleme ve Kağıt Tesisleri, Çimento ve Beton Santralleri ,Gıda Üretim Tesisleri , Beyaz Eşya Fabrikaları, Tekstil Endüstrisi, Temizlik, ,Malzemeleri Üretim Fabrikaları, Kimyevi Tesisler, Otomobil Fabrikaları, Devlet Demir Yolları, Vagon Üretim Sanayi, Değerli Maden Tesisleri, İlaç Fabrikaları, Vinç üretim Fabrikaları, Tekstil Makina Üretim Fabrikaları, Petro – Kimya Rafineleri.

Sektördeki başarımızı tecrübemize, tecrübemizi de bizi her zaman destekleyen, fikirleriyle gelişmemize katkıda bulunan sizlere borçluyuz.

Çalışmalarımızın kalıcı olduğunu görmekten duyduğumuz mutlulukla , yolumuza hızımızı arttırarak devam ediyoruz. Çalışmalarımızda en büyük referansımız; geride bıraktığımız başarı dolu 36 yıldır.

Ocak Fuar Takvimi

14-17 Ocak

Kapı Fuarı Türkiye - IFM - Yeşilköy
10. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel,
Otomatik Kapı ve Kapı Yan San. İhtisas Fuarı

21-23 Ocak
Expo Geothermal - Ankara ATO

3.Jeotermal Enerji Tekn. ve Ekipmanları Fuarı
Energy Storage & Smart Grid - Ankara ATO
Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı,Lojistiği Kongre ve Fuarı
Power Next Enerji - Ankara ATO
3.Hydropower & Dams Expo, 3. Powernext Geothermal, Energy Storage Expo,
New Energy Expo, Pipeline Energy Expo

Yeni yıl çalışanları sevindiren bir yıl olacak. 
Tatil günlerinin iş günlerine denk gelmesi yüzleri güldürüyor. Erkenden planlamakta fayda var. 

Ulusal Egemenlik Bayramı 23 Nisan C.tesi
Emek ve Dayanışma Günü 1 Mayıs Pazar
Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı 
19 May. Perş.
Ramazan Bayramı
5 Temmuz Salı - 7 Temmuz Perş.
Zafer Bayramı 30 Ağustos Salı
Kurban Bayramı 12 Eylül P.tesi - 15 Eylül Perş.
Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim C.tesi