Marathon SP

Bir Regal Beloit kuruluşu olan Marathon Special Products, 1955 yılından beri elektrik/elektronik parça endüstrisine hizmet vermektedir. Bowling Green, Ohio, ABD'deki tesisi en yüksek kalitede ürünlerin tasarımını ve imalatını yapan geniş ölçekli elektrik test laboratuarı da dahil olmak üzere tüm imalat ve depolama operasyonlarını bünyesinde gerçekleştirmektedir. Tüm parçalarının kalıbını, kesimini ve montajını yapabilme kabiliyeti Marathon SP'yi bu endüstride lider kılmaktadır.

Geniş yelpazedeki sigorta tutucularına ek olarak, 1932'de ilk patentini aldığından beri terminal blok yelpazesinde de müşterilerin kalite gereksinimlerini ve beklentilerini tutarlı bir biçimde karşılamış veya bunun üzerine çıkmış durumdadır. Kalite Maraton'da bir yaşam stili olup, yıllar geçtikçe, Marathon, kalite ve güvenilirlik konusunda bir ün kazanmıştır. Müşterilerin Marathon ürünlerine sağlam ve güvenilir performans konusunda güvenebileceklerini bilmektedirler. Bundan dolayıdır ki, sanayide devre koruma veya kablo sonlandırma ihtiyacı olduğunda, Marathon'u düşünmektedirler.  

Marathon Special Products, terminal blokların ve elektriksel sistemlerin devre korumasını ve ara bağlantısını sağlayan sigorta tutucuların tasarımında ve satışında faalyet gösteren bir üretici firmadır. Makine imalatçıları ve Elektriksel Panel İmalatçıları Marathon'un piyasada odaklandığı ana segmentlerdir. İmaj Teknik olarak 2009'da imzaladığımız distribütörlük anlaşması ile siz değerli müşterilemizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız..