Fiyat teklifi için lütfen tıklayınız

Tartılı Bant Besleyici Model F-53

Bulk Pro Tartılı Bant Besleyici Model F-53
F-53 modeli, talep ettiğiniz çoğu uygulamalarınızda yüksek akım hızındaki ve yığın yoğunluğundaki malzemelerin tam doğruluğu için tasarlanmıştır. F-53 modeli +0.5% doğruluk oranı garantili olmak üzere prosesinize giden besleme hızını doğru bir biçimde kontrol etmenizi sağlar. 1000 TPH'nin üzerindeki akım hızına ve  300 lb's/ft üzerindeki bant yüklerine uyum sağlayabilir. Kırma sisteminizi otomatikleştirmenize yardım eder, daha etkin proses kontrolü sağlar ve tesisinizin işletmesinde daha hayati bilgiler sağlar. 

Weigh Belt Feeder Model F-53 Weigh Belt Feeder Model F-53

F-53 modeli, talep ettiğiniz çoğu uygulamalarınızda yüksek akım hızındaki ve yığın yoğunluğundaki malzemelerin tam doğruluğu için tasarlanmıştır.  

F-53 modeli +0.5% doğruluk oranı garantili olmak üzere prosesinize giden besleme hızını doğru bir biçimde kontrol etmenizi sağlar. 1000 TPH’nin üzerindeki akım hızına ve  300 lb's/ft üzerindeki bant yüklerine uyum sağlayabilir. Kırma sisteminizi otomatikleştirmenize yardım eder, daha etkin proses kontrolü sağlar ve tesisinizin işletmesinde daha hayati bilgiler sağlar.